Detektor kovov Garrett AT GOLD s cievkou 5"x 8" (14x20cm) a slúchadlami Master sound

Detektor kovov Garrett "AT GOLD"


Detektor AT GOLD s cievkou "5x 8" (14x20cm) PROformance DD a slúchadlami Master sound. Ďalší špecificky pojatý detektor v modelovej rade Garrett AT. Po dlhoročných skúsenostiach, poznatkoch v oblasti vývoja detektorov kovov a novej technológii vznikol detektor nie len pre špecializované hľadanie, ale i pre každodenné bežné hľadanie vo všetkých terénnych podmienkach, i pod vodnou hladinou. Detektor kovov Garrett AT Gold je primárne určený pre hľadanie kovov tej najvyššej rýdzosti. Je vhodný i pre každodenné hľadanie ostatných farebných kovov a zliatin. Technologicky je prístroj príbuzný s modelom AT Pro, od ktorého sa líši vyššou frekvenciou (18KHz ) a kratšou dobou obnovy signálu na cieľ, čo je zárukou veľmi dobrej separácie nechcených a chcených cieľov v železom, rudami a oxidmi kovov zamorených lokalitách.

Použitie novej technológie zaručuje väčšiu stabilitu a odolnosť proti vonkajšiemu rušeniu a hlavne hlbší dosah a citlivosť. Preto má tento model konštrukčne novú základnú hľadaciu cievku. Hľadacia cievka je však pre ostatné modely AT odporučená iba ako doplnková!

Tak ako u všetkých modelov i u Garrett AT Gold je zachovaná vývojová filozofia výrobcu, prehľadnosť displeja a jednotlačítkové ovládanie funkcií. Tento detektor kovov disponuje tlačítkami pre automatické a manuálne odladenie pôdy, tlačítkami pre nastavenie prahového tónu a hľadacej frekvencie.

Tak, ako predchádzajúci model je vybavený tlačítkom na zvýraznenie prítomnosti železa a dvojtlačítkom v 40 krokoch plnej železnej diskriminácie. Nechýba ani tlačítko pre veľmi kvalitné dohľadania cieľa. Grafický displej je prehľadný a ukazuje aktuálne všetky informácie nastavenia prístroja a stavu batérií a predpokladanej hĺbke snímaného cieľa.

Veľkým prínosom pre identifikáciu cieľa je zavedenie proporcionálnej zvukovej signalizácie, ktorá dĺžkou tónu akusticky veľmi dobre signalizuje reálnu veľkosť, vodivosť a hĺbku cievkou detekovaného cieľa.

AT Gold je štandardne vybavený tyčami so zámkami a predĺženou lakťovou opierkou pre lepšie vyváženie pri manipulácii s prístrojom. Pri váhe 1,4 Kg v operačnej zostave sa radí medzi ľahšie detektory.


Cena bez DPH: 663,30 EUR

Cena s DPH: 796 EUR

recyklační poplatek ve výši 0,07 EUR je již započítán v ceně produktu

INFORMÁCIE:
  • Katalógové číslo: 1140680
  • Výrobca: Garrett Electronics, Inc.
  • EAN: 786156004023
  • Záruka (mesiacov): 24
  • Skladom: Skladom
  • Hmotnosť: 4 kg

Odporúčame

169 EUR

Vode odolná cievka s prívodním káblom a špeciálnym šraubovacím konektorom 2x2 PIN.

116 EUR

Vode odolná cievka s prívodným káblom a konektorom 5 PIN

127 EUR

Vode odolná cievka s prívodným káblom a šroubovacím konektorom 5 PIN.