Detektor kovov Garrett AT MAX Inter.

Nový všestraný detektor, ktorý spája to najlepšie z jeho predchodcov a pridáva oveľa viac. Zabudovaná technológia Z-Lynk priamo vnútri detektora pre bezdrátový prenos naviac s podsvieteným displejom.

Popis

Detektor kovov Garrett AT MAX je najnovjším prírastkom do rodiny prémiových detektorov kovov rady Garrett AT. Disponuje najmodernejšou vstavanou Z-Lynk technológiou, čo je integrovaný vysielač, ktorý prenáša zvuk do slúchadiel až 6x rýchlejšie než štandardná Bluetooth technológia. Prenos signálu je teda bez zbytočných káblov a rušenia od ostatných zariadení. Bezdrátové slúchadlá sú súčásťou balenia. Detektor kovov AT MAX je navrhnutý pre nadšených lovcov pokladov.


Čo detektor kovu Garrett AT MAX vie?

Detektor pracuje v niekoľkých základných režimoch, ktoré je možné nastaviť na displeji – všetky kovy, mince, „zero discrimination“ alebo tzv. užívateľský režim, ktorý je konfigurovateľný podľa vlastných preferencií hľadača. Zariadenie bezproblémovo detekuje všetky kovy a vďaka zvýšenej prenosovej sile vnútorných súčastí dovoľuje značné zväčšenie detekovatelnej hĺbky a teda detektor umožňuje ľahšie nájsť hlbšie uložené predmety. Detektor kovov Garrett AT MAX beží na frekvencii 13.6kHz, ktorá ponúka excelentnú detekciu veľkého množstva cieľov vrátane strieborných mincí, zlatých šperkov a mosadzných predmetov. Pri hľadaní za šera určite oceníte podsvietený displej.Detektor disponuje týmito základnými vlastnosťami:IRON AUDIO™

Dovoľuje užívateľovi počuť nastavenú diskrimináciu železa a zvukovo rozpoznať ploché železné predmety, ako napríklad zátka a podložky, ktoré je normálne problematické rozpoznať.

ALL METAL IRON AUDIO™

Exkluzívna vlastnosť ktorá zvukovo rozpoznáva železo zatiaľ čo hľadáte v all metal móde.


ALL TERRAIN VERSATILITY

Navrhnuté pre použitie v mokrých, vlhkých a prašných prostrediach. Jednotka je odolná proti počasiu a je potopiteľná do 3m pod hladinu vody.

DIGITAL TARGET ID

Číselná rada od 0 do 99 ukazuje povrchovú vodivosť cieľa pre lepšiu schopnosť rozoznať cieľ.


HIGH-RESOLUTION IRON DISCRIMINATION™

Poskytuje 40 stupňov rozlíšenia železa - nastaviteľný pomocou tlačidiel a zobrazený ako digitálna číslica pre presné určenie železného cieľa.

ADJUSTABLE THRESHOLD

Dovoľuje užívateľovi manuálne nastaviť zvukový prahový tón (stále zvuky alebo šum na pozadí) pre lepšie počutie zvukov.Ďalšie vlastnosti a parametry detektora:

- malé posunutie frekvencie, ktoré vhodným spôsobom vylučuje rušenie

- automatické i manuálne nastavenie zemného vyváženia s vysokým rozlíšením pre zlepšený výkon

- vhodný pre zmineralizovanú i vodivú pôdu (napr. pláž pri mori)

- všetky tlačítka sú dosažiteľné pri hľadaní jedným prstom

- indikátor stavu batérie


Cena bez DPH: 751,70 EUR

Cena s DPH: 902 EUR

recyklační poplatek ve výši EUR je již započítán v ceně produktu

INFORMÁCIE:
  • Katalógové číslo: 1142160
  • Výrobca: Garrett Electronics, Inc.
  • Záruka (mesiacov): 24
  • Skladom: Nie je skladom
  • Hmotnosť: kg