Detektor kovov Garrett AT MAX Inter.

Nový všestraný detektor, ktorý spája to najlepšie z jeho predchodcov a pridáva oveľa viac. Zabudovaná technológia Z-Lynk priamo vnútri detektora pre bezdrátový prenos naviac s podsvieteným displejom.

Popis

Detektor kovov Garrett AT MAX je najnovjším prírastkom do rodiny prémiových detektorov kovov rady Garrett AT. Disponuje najmodernejšou vstavanou Z-Lynk technológiou, čo je integrovaný wifi vysielač, ktorý prenáša zvuk do slúchadiel až 6x rýchlejšie než štandardná Bluetooth technológia. Prenos signálu je teda bez zbytočných káblov a rušenia od ostatných zariadení. Bezdrátové slúchadlá sú súčásťou balenia. Detektor kovov AT MAX je navrhnutý pre nadšených lovcov pokladov.

Čo detektor kovu Garrett AT MAX vie?

Detektor pracuje v niekoľkých základných režimoch, ktoré je možné nastaviť na displeji – všetky kovy, mince, „zero discrimination“ alebo tzv. užívateľský režim, ktorý je konfigurovateľný podľa vlastných preferencií hľadača. Zariadenie bezproblémovo detekuje všetky kovy a vďaka zvýšenej prenosovej sile vnútorných súčastí dovoľuje značné zväčšenie detekovatelnej hĺbky a teda detektor umožňuje ľahšie nájsť hlbšie uložené predmety. Detektor kovov Garrett AT MAX beží na frekvencii 13.6kHz, ktorá ponúka excelentnú detekciu veľkého množstva cieľov vrátane strieborných mincí, zlatých šperkov a mosadzných predmetov. Pri hľadaní za šera určite oceníte podsvietený displej.

Detektor disponuje týmito základnými vlastnosťami:

IRON AUDIO™ Dovoľuje užívateľovi počuť nastavenú diskrimináciu železa a zvukovo rozpoznať ploché železné predmety, ako napríklad zátka a podložky, ktoré je normálne problematické rozpoznať.

ALL METAL IRON AUDIO™ Exkluzívna vlastnosť ktorá zvukovo rozpoznáva železo zatiaľ čo hľadáte v all metal móde.

ALL TERRAIN VERSATILITY Navrhnuté pre použitie v mokrých, vlhkých a prašných prostrediach. Jednotka je odolná proti počasiu a je potopiteľná do 3m pod hladinu vody.

DIGITAL TARGET ID Číselná rada od 0 do 99 ukazuje povrchovú vodivosť cieľa pre lepšiu schopnosť rozoznať cieľ.

HIGH-RESOLUTION IRON DISCRIMINATION™ Poskytuje 40 stupňov rozlíšenia železa - nastaviteľný pomocou tlačidiel a zobrazený ako digitálna číslica pre presné určenie železného cieľa.

ADJUSTABLE THRESHOLD Dovoľuje užívateľovi manuálne nastaviť zvukový prahový tón (stále zvuky alebo šum na pozadí) pre lepšie počutie zvukov. Ďalšie vlastnosti a parametry detektora: - malé posunutie frekvencie, ktoré vhodným spôsobom vylučuje rušenie - automatické i manuálne nastavenie zemného vyváženia s vysokým rozlíšením pre zlepšený výkon - vhodný pre zmineralizovanú i vodivú pôdu (napr. pláž pri mori) - všetky tlačítka sú dosažiteľné pri hľadaní jedným prstom - indikátor stavu batérie

Ďalšie vlastnosti a parametry detektora:

 • malé posunutie frekvencie, ktoré vhodným spôsobom vylučuje rušenie
 • automatické i manuálne nastavenie zemného vyváženia s vysokým rozlíšením pre zlepšený výkon
 • vhodný pre zmineralizovanú i vodivú pôdu (napr. pláž pri mori)
 • všetky tlačítka sú dosažiteľné pri hľadaní jedným prstom
 •  indikátor stavu batérie

Cena bez DPH: 800,30 EUR

Cena s DPH: 960,30 EUR

recyklační poplatek ve výši EUR je již započítán v ceně produktu

INFORMÁCIE:
 • Katalógové číslo: 1142160
 • Výrobca: Garrett Electronics, Inc.
 • EAN: 7861560052426
 • Záruka (mesiacov): 24
 • Skladom: Skladom
 • Hmotnosť: 3,05 kg